Vi på DB Media

Så här ser vi ut, vi som jobbar på DB Media. Vi pratar i radio, bestämmer musiken, säljer reklam och skruvar med allt det tekniska. Tillsammans är vi ett tätt sammansvetsat gäng som har barnsligt roligt på jobbet, och som gör vårt yttersta för att ge mervärde till radiolyssnare och annonsörer.


Anna Bystedt

Programledare
046-33 55 94
anna.bystedt@dbmedia.se

Björn Danielsson

Programledare
046-33 55 94
bjorn.danielsson@dbmedia.se

Daniel Bengtzzon

VD, programledare
046-252 752
daniel.bengtzzon@dbmedia.se

Fredrik Arvidsson

Säljrådgivare
046-33 55 74
fredrik.arvidsson@dbmedia.se

Fredrik Grönvall

Programledare
046-33 55 94
fredrik.gronvall@dbmedia.se

Daniel Ollhage

Programledare
046-33 55 94
daniel.ollhage@dbmedia.se

Henrik Wiberg

Programledare
046-33 55 94
henrik.wiberg@dbmedia.se

Henrik Holmberg

Programledare
046-33 55 94
henrik.holmberg@dbmedia.se

Jonas Borg

Teknikchef, programledare
0706-52 08 81
jonas.borg@dbmedia.se

Kennet Andhersån

Teknik, Programledare
046-33 55 94
kennet.andhersan@dbmedia.se

Lejf Bjarnmark

Säljrådgivare
046-33 55 54
lejf.bjarnmark@dbmedia.se

Martin Fandén

Traffic, sport-/trafikreporter
046-25 79 61
martin.fanden@dbmedia.se

Susanne Stangenfjord

Säljrådgivare
0707-30 56 06
susanne.stangenfjord@dbmedia.se